Přírodní kosmetika

Pleť

S pletí má dnes problémy skoro každá žena. Je proto třeba o svou pleť pečovat. Vaše kosmetická taštička by měla obsahovat alespoň jeden krém na obličej. Lepší by ale bylo, kdybyste měli denní a noční krém. Co se opravdu vyplatí, je mít pleťový olej. Regeneruje totiž pokožku a dodává jí živiny. Dále by neměl chybět ošetřující balzám na rty (obzvlášť v zimě, kdy jsou rty popraskané). Jestli máte problémy s očima, nebylo by špatné mít nějaký oční krém, gel nebo sérum. V neposlední řadě je dnešním problémem akné. Pokud máte s akné problémy, nebojte se investovat!
Co Vám taky neuškodí, je pleťová maska. Dnes mají pleťové masky vynikající účinky a není to drahá záležitost.
přírodní kosmetika.jpg

Vlasy

O vlasy je třeba pečovat stejně jako o pleť. Zkuste přírodní šampón a kondicionér a hned uvidíte ten rozdíl! Vlasy po takovém šampónu neřídnou a nevysušují se.
Ani barvené vlasy nejsou dnes problémem. Dají se koupit přírodní barvy na vlasy, které Vašim vlasům nebudou nijak škodit. Je také důležité mít dobrý kartáč nebo hřeben.
A jestli chcete podporovat růst vlasů, investujte do vlasové vody.

Ruce

Obyčejný krém na ruce někdy nemá žádný efekt. Zkuste tedy přírodní. Krém na ruce byste měli mít zvláště tehdy, pokud s nimi hodně pracujete. Pokud ano, pořiďte si i mléko na ruce.

Nohy

Na nohy jsou také speciální krémy a balzámy. Jsou ale i gely, které Vše nohy hydratují a dodávají svěží pocit. Některým se nejen v létě může hodit přírodní deodorant na nohy.

Tělové masky

Pokud jste o takovém produktu neslyšeli, moc se Vám nedivím. Je to ale škoda. Přírodní tělové masky poskytují Vší pokožce hloubkovou výživu. Některé ženy můžou ocenit tělové masky proti celulitidě. Na celulitidu pomáhají i zpevňující gely a zeštíhlující krémy.
lžička na krém.jpg

Tělová másla

Vaši pokožku byste si měli hýčkat pravidelně. K tomu slouží tělové máslo. Tyto produkty jsou určeny k výživě Vaší pokožky. Obsahují vzácné oleje a bambucké či kakaové máslo. Tato másla jsou také volbou při poškozené pokožce.

Sami byste měli zvážit, jestli Vám stačí jen obyčejné produkty. Koupí přírodních produktů nic nepokazíte.

Přírodní kosmetika
4.5 (90%)2