Při hubnutí nemusíte mít hlad!

Při hubnutí nemusíte mít zákonitě hlad, jak se často stává při nastolených dietních režimech a novém denním jídelníčku. Jde o to, že nejste na takový příjem stravy zvyklí a běžně míváte hlad, než si váš organismus a žaludek poradí s menším množstvím jídla nebo s jiný složením potravin, než na které jste byli po celý váš život zvyklí.

Ale vy nemusíte trpět hladem proto, abyste zhubli. Vy si dokonce můžete ponechat i jídelníček, na který jste zvyklí, jen do něho „propašujete“ zdravé účinné koktejly na hubnutí Goodly. Je prokázáno, že i když zhubnete za pomoci jakékoliv nové diety a nebudete daná stravovací pravidla dodržovat i poté, co jste nežádoucí kilogramy shodili, a vrátíte se k vašemu dřívějšímu běžnému jídelníčku, kilogramy se zhoupnou jako na houpačce a rázem díky jo – jo efektu je máte opět zpátky. A mnohem častěji ještě více než kdy předtím.

hubnutí kilogramy

Proto je snazší a vhodnější zůstat při vašich zvyklostech – ovšem za předpokladu, že nespořádáte deset rohlíků ke snídani a k obědu půlku selátka, a pouze zařadit hubnoucí proteinové nápoje, které dokážou nahradit i lehčí oběd nebo kvalitní odpolední svačinku. Jsou totiž přímo nabité proteiny, nezbytnými vitamíny, důležitou vlákninou i enzymy a probiotiky. A díky tomuto složení nabudete pocitu plnosti a nasytí vás až na tři až čtyři hodiny, aniž byste museli plenit obsah vnitřku ledničky!

hlad při hubnutí

Ale pozor! Proteinový hubnoucí nápoj není náhradou běžné stravy, znovu zopakujeme, že vy ho zařadíte p l u s do vašeho denního jídelníčku a budete ho pravidelně popíjet.

Chutnají jak mužům, tak i ženám. Mohou mít čokoládovou či oblíbenou ovocnou příchuť a najdete v nich skutečné a opravdové kousky ovoce. Prostě – žádná náhražka, ale kvalitní proteinový, a ještě k tomu h u b n o u c í n á p o j !

Shake na hubnutí ocení i sportovci coby rychlý přísun kvalitních minerálů, vitamínů a nezbytných proteinů – právě jako rychlé řešení doplnění tekutin.