Mašinka Tom a láska k vodě

Oblíbený kamarád většiny dětiček, to je Mašinka Tomáš. Bydlí na ostrově Sodor, spolu s kamarády Gordonem, Emily, Eduardem, Jakubem, Jindrou nebo Tlustým přednostou. Ale to vy určitě víte. Je to návyková a velmi oblíbená pohádka. Tomáš Mašinka vždy vše vyřeší a často si z dané situace odnese i určité ponaučení. Proč tedy dětem upírat takového kamaráda.

Často se kamarád začne objevovat na různých věcech v domácnosti. Zrovna řešíte dárek na narozeniny a víte, že velkou radost uděláte čímkoliv. Doma už ale máte hrníček s Mašinkou Tomášem, jídelní set, povlečení, pyžamo. Když se chystáte do říše snů, vyhrává knížka s Mašinkou Tomem. A stále toho je málo. Opět si vaše zlatíčko přeje Mašinku Tomáše.

letní koupání

Mašinka Tomáš do vody Masinka-Tomas

Jeden motiv, ale mnoho možností. Ano, správně. Maličká drkotá zuby, ale stále nechce z vody. Co tak ručník s oblíbenou Mašinkou Tomášem? Určitě ráda poběží do vaší náruče, kde ji obejme kromě vás i oblíbená Mašinka Tom.

Máte opačný problém? Bojí se vaše malé zlatíčko vody? Nerado se koupe? Vyřešeno. Koupačka v dětském bazénku, s kamarádem Mašinkou Tomem, to si přece nemůže nechat ujít. Máte doma větší bazén a rádi byste naučili syna plavat? S vodou se musí opatrně. Je potřeba dbát na bezpečí a k vodě si vypěstovat respekt. Vyhráno máte zaručeně s kruhem nebo rukávky, jak jinak než s motivem Mašinky Toma. Kromě toho najdete v nabídce i plavky pro děti. Opět s motivem oblíbené Mašinky Tomáše.

plavky do vody

Vodní hračky nesmí samozřejmě chybět. Během teplého letního dne super zábava u bazénku. Smích, radost a chvilky pohody pro rodiče. Ovšem rozhodně nepočítejte s tím, že Mašinku Tomáše do vody, s chladnějším počasím schováte jako bazén. Ne, ne. Jeho místo bude hned na okraji vany. Mašinka Tomáš do vody je voděodolná a skoro nezničitelná. Každé koupání promění v zábavu a jedno velké dobrodružství. Třeba i vám se stane, že se vrátíte do dětských let.