Perfektní plavání, snadná údržba

Je to opravdu radost, když můžete obléci plavky, ujít čtyři kroky a ponořit se pod vodní hladinu. Zahradní bazén je místem, kde se schoulíte u dobré knihy, užíváte si opalování a časté osvěžení. Pro některé je to zároveň místo, kde si protáhnout svalstvo a utuží kondici. Větší nádrže jsou úžasné, ale znamenají i jednu starost navíc. Jak zajistit dokonalou čistotu vody a průzračnou hladinu?

veselá dovolená

Stará se, když vy se nestaráte
Vybavit se kvalitními moderními prostředky bazénové chemie je prvním předpokladem. Ty zaručí hygienicky čistou vodu. Nemůžou vás však ochránit před množstvím nečistot, které na vodní hladinu dopadají. Je vám nepříjemné, když přijdete ráno k bazénu a na hladině plave mnoho příslušníků hmyzí říše, kteří se zoufale snažili o záchranu? I pouhý pohled je vám nepříjemný a vás teď čeká ještě jejich namáhavé vylovení s pomocí síťky. To jistě zabere mnoho minut. Nic z toho by se nestalo, kdybyste používali krycí plachtu na bazén. Jeden pohyb a bazén je zakrytý.

Vy si můžete být jisti, že ráno naleznete nádrž ve stejné čistotě jako večer, když jste se s koupáním loučili. Přikrýt bazén plachtou je mnohem snadnější a mnohem rychlejší než se druhý den postarat o vylovení všech nečistot. Plachta vám pomůže hned dvakrát. Zabrání vniknutí nečistot, ale umí nádrž ochránit od tepelných ztrát během noci. Koupání si můžete dopřát i v časných ranních hodinách. Voda bude stále příjemně teplá.

volný víkend

Vybrat si můžete z nejrůznějších typů a provedení. Solární plachty na bazény se umísťují tak, aby se co největší plochou dotýkaly vodní hladiny. Sluneční paprsky se postarají o rychlé ohřívání a doba, po které se můžete věnovat plavání na zahradě, se náramně prodlužuje. Ceny plachet jsou velmi příznivé a určitě si vyberete ještě dnes. Pamatujte, jeden pohyb místo namáhavého čištění! Neváhejte s jejím zakoupením.