Autopůjčovna za dobré ceny

Autopůjčovny jsou záchranná brzda, pokud se Vám rozbije Váš vůz. Díky autopůjčovně, se dostanete všude čas a nemusíte si dělat starosti, že Vás automobil nechá ve štychu. Pokud se Vám tedy Váš vůz rozbil a nutně hledáte krátkodobou, či dlouhodobou náhradu, tak se neváhejte a obraťte se na autopůjčovnu v Praze.

autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha, je velice spolehlivá a drží velmi nízké ceny. Tato autopůjčovna je na našem trhu už přes 22 let a zákazníci se k nim neustále vracejí. V jejich nabídce najdete vozy značky Škoda a to ať ty malé, tak ty velké. Také si od nich můžete zapůjčit minibus, pokud chcete vyrazit s více dětmi na výlet, či k jiné příležitosti. Dokonale se také hodí jako odvoz lidí na letadlo, či na odvážení a svážení lidí. Všechny jejich vozy jsou samozřejmě čisté a připravené k okamžitému pronajmutí. Půjčují s plnou nádrží a také se s plnou nádrží vrací.

autopůjčovna Praha

Na jejich přehledných internetových stránkách, se můžete podívat na vozy, které autopůjčovna nabízí. Je zde více jak 10 osobních automobilů a to různých tipů vozů. U každého automobilu je přesně napsaný, o jaký vůz jde a jakou má výbavu. Také jsou zde fotografie automobilu a ceník. Ten je přehledně rozepsaný a to od nejkratšího pronájmu po dlouhodobí pronájem. Také jsou zde zvýhodněné sazby za víkend. Všechny tyto ceny jsou mimo DPH.

Pokud si od této autopůjčovny vůz pronajmete, tak se můžete těšit na skvělé výhody. Mezi ně patří dálniční známka pro Českou republiku a zdarma zapůjčení sněžných řetězů. Také si můžete zapůjčit zdarma dětskou sedačku, či podsedák. Všechny automobily mají také imobilizér a zámek řadicí páky. Samozřejmostí je také centrální zamykání u všech vozů. Navíc jsou všechny vozy bez reklam a bannerů.

Pokud tedy hledáte náhradu za vůz, která stojí za to, tak navštivte tuto autopůjčovnu. Zaručeně nebudete litovat a jejich vozy si zamilujete.