S hudbou se žije naplno!

Hudba je významná srdeční záležitost. Vryje se nám pod kůži, zlepšuje náladu, dostane nás do varu, vyloudí slzu na tváři. Že to jen zlomek toho, co umí? Svatá pravda! Velice stručný popis. Kypí v nás nekompromisní emoce, vaří se krev v žilách, vlije se do nás euforická radost, necháme se přepadnout melancholií a smutkem. Vše je správně i podle lékařů a psychologů. Muzikoterapie je využívaná jako léčebná metoda již desítky let. Posunula se i do využíváni v kardiologii a neurologii. Samy si ji vlastně denně ordinujeme při práci, cvičení, vaření i v autě. Je to tak?

noty kytray

Stačí si jen vybrat konkrétní song a nechat se unášet, vznášet, bouřit a uklidňovat. Zaposlouchat se můžeme kdekoliv a kdykoliv. Výmluvy nejsou na místě Jako indikátor dokonalosti sloužíme my. Osobnosti s individuálním sluchem. To se nedá oblafnout. Pokud je to pravé ořechové poznáme to. Zastaví se na moment čas, zbystří smysly a tělo se nedá ošálit. Husí kůže, chvění, rozpohybování. To vše je ONO. Potom nestačí jednou, dvakrát, třikrát…. Ale nutkání dopodrobna poznat píseň kompletní, její tóny, naše oblíbené pasáže.

listen radio

Tipnout si, jak dlouho trvalo její vytvoření? Kolik lidi se podílelo? Odhadnout nástroje, jež zní. Dokážete to? Víte hned co se právě projevilo nebo vaše ucho potřebuje více času na identifikaci?

Na živo se prožitek násobí a zapojí se zrak. Koncert, rocková kapela, vzrušující atmosféra! Bicí, kytary, reflektory, http://www.shop.solight.cz/kategorie/solight/svitici-program/pracovni-svetla/led-reflektory/ reproboxy! Wau! Super představa. Nestačím pojmenovat veškeré nástroje a vylepšováky, co se na pódiu nacházejí. Dostat se do zákulisí, načerpat více znalostí o nástrojích a doplňcích. Představy jedou na plné obrátky. Zjistit, co je fulltone ocd nebo xotic. Známé výrazy, ale kam je zařadit je záhadou. Netroufám si vůbec vyslovit. Odhalit je může pouze pravý profesionál. Zázraky se ale dějí. Nevíme, co se nám do cesty dostane a bude to tu. Pokud nevěříte, dejte na mě. Naděje umírá poslední. Přece i čert na koze jel a jede dál!