Problémy s erekcí a předčasnou ejakulací – to je nemoc těla i duše


Každodenní stres se projevuje v různých formách – psychickým strádáním ve vztazích, v rodinách, na pracovišti, dokonce i na dovolené. K tomu všemu se přidá nevhodná strava a problém je na světě. Zaměřit se na psychiku, účinně odbourat stres, je nezbytné, pokud chceme dosáhnout úspěšné léčby, každá nemoc totiž s psychikou souvisí a léčba fyzického těla se strádáním duše nikam nevede. Vztahy mezi partnery dokáže upevnit především vzájemná důvěra. Možná se budete divit, ale kvalitní vztah souvisí i se schopností obou partnerů zabývat se zdravou výživou. Oba dva totiž léčí tělo i duši zároveň. Změnou stravovacích návyků k přirozenému běhu věci dotyční mění i svou mysl, navrací se k původním přirozeným hodnotám a dokážou posoudit svou intuicí, co je správné, a co z jídelníčku vyřadit.
bedýnka s ořechy


I otylí lidé jsou paradoxně „podvyživení“


Na ulici potkáváme každý den spoustu otylých lidí. Přesto v jejich případě můžeme směle konstatovat, že ačkoliv jsou otylí, jsou v podstatě podvyživení. Jejich tělo totiž nedostalo to, co by mělo, a naopak bylo zásobeno potravou, jejíž metabolické zplodiny a energetická disbalance zaplavily tělesnou schránku přebytečnými usazeninami. Přitom stačí poměrně málo, nahradit nadbytek živočišné stravy (především tuků) rostlinnými zdroji, konzumovat výrobky z celozrnné mouky, do jídelníčku zařadit luštěniny, mandle, jáhly, pohanku, celozrnnou rýži, lískové a vlašské ořechy, dostatek zeleniny a ovoce, apod.
spousta pilulek


Ovocné a zeleninové šťávy – elixír života


Vynikajícím pomocníkem mohou být i ovocné a zeleninové šťávy. Pochopitelně máme na mysli čerstvé šťávy vyrobené doma v odšťavňovači, nikoliv průmyslově vyráběné cukrem slazené ovocné džusy a koncentráty. Kvalitní šťávu připravíte na šnekovém, nebo v odstředivkovém přístroji a musíte ji vypít ihned po jejím vylisování. Jednotlivé druhy ovoce nebo zeleniny lze vhodně kombinovat a vězte, že už pouhé dvě deci šťávy denně dokážou doslova zázraky. Výhodou šťáv je fakt, že obsahují cenné látky – vitamíny, minerály, stopové prvky a enzymy, které nenahradíte žádným chemickým přípravkem z laboratoře. Šťáva je zbavena vlákniny, takže okamžitě živiny přechází do krevního oběhu a tělo si je umístí tam, kam patří. Zkuste pro začátek třeba takovou šťávu z mrkve a jablka v jednom šálku. Pochutnáte si a ještě dodáte tělu spoustu živin. Výborná svačina je kupříkladu bílý jogurt s mrkvovou a jablečnou šťávou, k tomu kukuřičné lupínky a hrst mletých ořechů nebo mandlí. A máte na stole výživnou, dokonalou pochoutku.
barevné smoothie


Jedna rada na závěr: Zaměříte-li svou pozornost správným směrem, může se stát, že lékař a zdravotnická zařízení pro Vás téměř přestanou existovat. Zdravá výživa a šťávy ze zeleniny a ovoce nemají vedlejší účinky, zatímco takový Dapoxetine by měli zvážit užívat muži s onemocněním ledvin a jater, po cévní mozkové příhodě, s problémy se srdcem, s cukrovkou, s maniodepresivními stavy a psychózami. Rozhodnutí, jakou cestou se vydat, je jen na Vás.