Vybíráte si dům?


Najít vhodný dům který by se vám líbil a ve kterém byste chtěli strávit zbytek života není jednoduché, protože nechat si připravit projekt podle vašich představ můžete prakticky u každého architekta. Základem pro stavbu domu je pozemek, který může být problém sehnat. Mnoho pozemků je rozprodaných a tak se může stát, že ten ideální pozemek bude jinde než jste chtěli, bude o dost dražší a nebo bude menší. Největší zájem o pozemky ve tvaru obdélníku a čtverce – protože jsou pravidelného tvaru a bude se na ně dobře navrhovat dům.

stavba domu

Chcete bungalov?
Většina lidí dnes chce bungalov, protože je to moderní typ domu, který se vyznačuje většinou valbovou střechou, i když jsou i bungalovy s klasickou střechou. Jde nejčastěji o domy obdélníkového a čtvercového tvaru, které se snadno staví a jejich výstavba tak není složitá a tudíž ani příliš finančně nákladná. U nás si můžete vybrat nejen klasický bungalov, ale například bungalov do tvaru písmene L, který rozhodně zaujme.

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si dům na klíč, který vám postavíme jako zděný dům nebo jako dřevostavbu. Za přijatelnou cenu získáte kompletně celý dům, který bude kromě kuchyňské linky připravený k předání. Pokud hledáte dům, možná vás zaujmou naše bungalovy Concept 107 https://www.enerdomy.cz/concept-107, které se vyznačují žádaným moderním designem uvnitř i zvenčí.

dům bungalov

Stavba na klíč je pro klienty jednoduchá, protože si vyberou typ projektu a pokud mají pozemek, můžeme se pustit do práce. Stavbě ale předchází stavební povolení, které můžeme klientům vyřídit. Projekty jsou naše práce, a můžeme je ještě upravit podle individuálních přání a potřeb klientů, případně jsme připraveni vymyslet projekt zcela jiný a individuální. S námi bydlí i několik známých osobností, které si naši práci také velice chválí. Prohlédněte si jejich domy na našem webu a rozhodnete si pro kvalitní a spolehlivou firmu.