Potíže v milostném životě mužů

Na veřejnosti lidé o sexuálních potížích příliš často nemluví, obzvlášť pokud se jedná o muže. Problémy s dosažením erekce totiž často vnímají jako své vlastní selhání, nebo mají pocit, že tak přestávají být muži. Tyto potíže však často nastávají z různých důvodů, a je potřeba je řešit. Jaké jsou důvody, a jaká jejich řešení?

sedící muž

První pomoc

Pokud se potíže objevily náhle, a netušíte, čím to může být, možná ještě nebudete připraveni běžet k lékaři, a budete chtít problém řešit v soukromí. Spousta mužů se pak domnívá, že postačí „kouzelná“ pilulka, a problém je vyřešen. Jaké je pak zklamání, když zjistí, že Viagru bez receptu nepořídí. A zde je právě zakopaný pes. Přijít k lékaři, a sdělit mu svůj problém je už tak pro mnohé dost ponižující, nemluvě o tom, když pak mají jít s receptem do lékárny. Pokud jsou problémy s erekcí způsobeny pouze vysokým věkem, a není za nimi žádné zdravotní nebezpečí, lze je řešit zdravě, přírodně, a diskrétně, pomocí léku zvaného Erectmax, který je přírodní, a na rozdíl do Viagry skutečně léčí.

různé pilulky

Alkohol, drogy

U mnoha mladých mužů pak tyto problémy způsobuje přílišné popíjení alkoholických nápojů, či dokonce aplikace tvrdých drog. V takovémto případě je jediným řešením okamžitě přestat ničit své tělo, a doufat, že se nevyskytnou trvalé následky.

Stres

Dalším častým důvodem, který způsobuje potíže s erekcí, je stres. Ten může vyvolávat práce, rodinné, či partnerské vztahy, ale i spousta jiných věcí. V takovém případě je potřeba soustředit se na odpočinek, a nejlépe vyhledat terapii, protože potíže s erekcí jsou v tomto případě pouze jedním ze symptomů.

Léky

Různá antibiotika, a jiné další léky, mohou potíže s erekcí způsobovat také. Ideální je vždy pročíst příbalový leták, a zjistit, zda to není váš problém. V takovémto případě však potíže vymizí brzy po vysazení léků.