Plánované odstávky energií už nejsou žádný problém

Je ve vaší firmě naplánována odstávka energie? Pokud si nemůžete dovolit pozastavit na daný časový úsek provoz, tak je určitě důležité už nyní popřemýšlet nad tím, jakým způsobem budete napájet své stroje a veškerá další zařízení. Zcela nejefektivnějším řešením bude investovat do pronájmu elektrocentrály , která se dokáže postarat o napájení veškeré techniky, kterou si nemůžete dovolit ani na tak krátkou ztratit.


gener2

Alternativní energie z první ruky

Dieselagregáty si můžete samozřejmě kromě pronájmu i zakoupit, avšak to není často potřeba, protože se jedná jen o plánované krátkodobé výpadky. Výhodnější pro vás bude tedy asi zvolit spíše pronájem, který je finančně výhodnější. Možná si říkáte, jak to bude všechno probíhat, o co všechno se budete muset postarat a co bude nutné zařídit. Velkou výhodou je, že pokud zvolíte profesionální pronájem, tak že bude o vše postaráno, služby jsou komplexní a nepostrádají zhola nic:

Doprava požadované elektrocentrály až na místo
– Svižné zapojení a hladké uvedení do provozu
Odborný dohled po celou dobu používání
– Odpojení elektrocentrály, úklid a následný odvoz

girl

Pohotovostní služba nonstop

Ne vždycky máme ale takové štěstí, že je odstávka plánovaná, a že s ní můžeme dopředu počítat. Mnohdy může dojít také k neočekávaným a neohlášeným výpadkům, které je potřeba řešit okamžitě a operativně. Co si v takovéto situaci počít? Nejefektivnější bude využít pohotovostní službu, která je vám dostupná čtyřiadvacet hodin denně, to znamená nonstop. Je tedy úplně jedno, zdali k problému dojde po poledni, nebo třeba chvíli po půlnoci. Odborníci jsou připraveni řešit dané komplikace prakticky okamžitě, protože moc dobře vědí, jak je pro vás provoz důležitý. Spolehněte se proto na ty, kteří vám rozumí.