Nezbytné do malého bytu

Konečně jste si koupili svůj první byt. Je to velký krok kupředu, i když jste si zpočátku nemohli dovolit byt s více ložnicemi. Nevadí. I v jednopokojovém, nebo dvoupokojovém bytě se vám bude bydlet velmi pohodlně, pokud si dáte záležet na výběru správného nábytku a vybavení. Na trhu jsou dnes už k dostání nejrůznější kusy nábytku, které vám poslouží vždy ve více směrech. Například úložné skříňky, které se snadno s pomocí výsuvné police změní v pracovní stůl, nebo konferenční stoly se zásuvkami na nezbytnosti. Každý takový kousek nábytku, vám pomůže s efektivním využitím volného prostoru ve vašem bytě.

S pomocí rozkládací sedačky můžete vyřešit i problém, kam umístit vaši postel. Zkrátka nikam! Postel zabírá v bytě velký prostor a využíváte ji jen během nočních hodin. Sedací souprava, která se snadným pohybem promění v postel, je výborným řešením. Až si budete pohovku do bytu vybírat, zaměřte se na ty modely, které jsou určené pro každodenní použití, a uvidíte, že vás čekají sladké sny, i když nebudete ležet v posteli. Rozdíl nijak nepoznáte, a přesto šetříte místo ve vašem malém obývacím pokoji.

A jakou zvolit barevnost? Buďte odvážní! Moderní trendy předepisují do interiéru alespoň jeden barevně výrazný prvek. Může jim být právě vaše nová sedací souprava, která celý interiér oživí a stane se dominantou bytu. Mladá domácnost přeci potřebuje, aby interiér nepůsobil jen šedě a neútulně. Chce to jiskru, dynamičnost a v tom vám pestré barvy mohou výborně pomoci!

Vůbec nemusíte mít obavy o výši investice. Dali jsme si záležet při výběru zboží v naší nabídce a naleznete jen kousky, které jsou praktické a přitom si jejich pořízení může dovolit opravdu každý. A že zatím nevlastníte auto a nemůžete si přijet pro nový kus nábytku? Starosti o dopravu přenechte nám. Vy si jen vyberte!