Nakupujte chytře

Slevové akce jsou pro český národ jako zelená barva na semaforu. Okamžitě startují do plných obrátek a snaha dostat nejlepší kousek či největší možné množství tohoto kousku co je ve slevě je neuvěřitelná. Říká se tomu davové šílenství. Nejhorší je to před svátky. Vždy chceme ušetřit co nejvíce peněz, a tak nám nevadí koupit větší počet kusů výhodného balení jen pro to abychom ušetřili.

slevy - tašky

Pokud máme dostatečný úložný prostor, kde můžeme skladovat různé potraviny a předměty a další potřebné věci – je to v pořádku. Dávejte si však pozor na dobu trvanlivosti takových potravin. Ne vždy se vyplatí koupit vyšší počet kusů. Pokud ale nemáme potřebné prostory pro ukládání našich výhodných nákupů – musíme si poradit jinak. Vezměte v potaz i to, že slevy se většinou opakují. Pokud nestihnete zakoupit například houbičky na mytí za zvýhodněnou cenu – počkejte. Čekání se vyplatí.

Poté tu jsou i různé internetové e-shopy které také mají své vlastní slevové akce. Jako například olivový olej v akci. Tyto akce se nemusí opakovat jako ve velkoobchodech, a tak zakoupením nějakého luxusního zvýhodněného nákupu neproděláte, ale naopak velmi vyděláte.

pizza a olej

Luxusní zboží, které nenajdete v klasickém obchodě jsou vždy famózní záležitostí. Může se jednat o kvalitní značku oblečení či kabelek a doplňků anebo třeba i gurmánské pochutiny a potřeby díky nímž si uvaříte tu nejlepší večeři. Slevové portály, kde si můžete vyhledat vybraný produkt také můžete jedním kliknutím poměřit ve všech e-shopech, kde se tento produkt vyskytuje. Je to ohromná úleva a neztrácíme prakticky žádný čas, který bychom usilovným hledáním promarnili.

Nakupujte chytře a vždy si zjistěte, jestli cena, kterou uvádí obchod je klasická anebo se jedná o marketingový trik. Přece jen firmy chtějí často vydělat tím způsobem, že navýší cenu, kterou následně přeškrtnou a nabízí Vám výrobek za cenu klasickou.