Když bílá už není bílá

Taky se vám zdá, že by váš interiér potřeboval nějakou změnu? Ať už jste se rozhodli pro radikální přestavbu nebo chcete jen menší proměnu, která vás nebude stát spoustu peněz, věnujte pozornost i elektroinstalačním materiálu. I drobné kousky můžou s vaším interiérem udělat velké změny. Že nevíte jak na to? Už jste si někdy všimli, jak vypadají vaše zástrčky a vypínače? Pravděpodobně ano a moc velkou radost vám neudělaly. Tyto původní elektroinstalační kousky totiž byly kdysi bílé, ale dnes hrají všemi možnými barvami. A co si budeme vykládat, ne zrovna takovými, jakými byste si přáli. Zub času prostě udělal své a ze sněhově bílých rámečků se stali zažloutlé kousky, které vám visí na stěnách. Pokud tedy doma chcete změnu, která by na první pohled byla vidět, pusťte se do jejich výměny. Investice do nových rámečků se vám určitě vyplatí a každý, kdo přijde, bude mile překvapen z tak úžasné proměny, která vás ani moc nestála.

žárovky

Vezměte to z gruntu

Když přestavba, tak se vším všudy. Chcete bourat, stavět a přizpůsobit si interiér svým potřebám? Jděte do toho, ale ne po hlavě. Každá přestavba přece něco stojí, a když už rekonstruujete, snažte se, aby výsledek byl dokonalý. A dokonalý bude jen tehdy, když nebudete myslet jen na ty nejhlavnější věci. Nezapomínejte, že i maličkosti můžou celkový vzhled vašeho interiéru hodně ovlivnit. Pokud bouráte, určitě budete měnit i elektroinstalaci, která je bez toho už v dezolátním stavu. Při této příležitosti se můžete zbavit i elektroinstalačního materiálu, který je není jen pod omítkou. Moderní elektroinstalace nabízí širokou škálu typů a barevných kousků, s kterými bude váš domov vypadat moderně.

zásuvky

Jsou vhodné do každého prostoru a domácnosti

Jedině kvalitní zásuvky a vypínačeudělají z vašeho interiéru moderní a půvabný domov. Zapomeňte na bílé orámování a vyberte si z několika barevných možností tak, aby vše hezky ladilo a váš interiér působil stylově.