Tažné zařízení na Renault Scénic ocení (nejen) kutilové, zahrádkáři, pěstitelé i chovatelé

Tažné zařízení Renault Scénic – slušná vychytávka. Jistě, že nemusíme nikomu z vás představovat docela „obyčejnou“ kouli za autem, ta je notoricky známá asi jako kartáček na zuby, ale dokážeme ji ocenit až tehdy, kdy ji potřebujeme, a nemáme. Pak si musíme vypomáhat různými způsoby, a někdy ne zrovna levnými.

volant Renault

K čemu je to vůbec dobré

Tak tuto otázku si zkušený matador jistě klást nebude, ale mohli bychom si tu připomenout některé situace, kdy náhle oceníte, proč tu kouli za autem vlastně máte.

Zahrádkáři – v dnešní době není problém objednat si přes Internet mulčovací kůru, zeminu, koňský hnůj, substrát, rašelinu, kameny, písek, vápno a další materiály na výsadbu a pěstování rostlin či rekultivaci pozemku. U velkých objednávek však hradíte velmi drahou přepravu a ne vše se takto dá převézt. Přece jen je výhodnější naložit pár metráků materiálu na přívěs, a to i tehdy, budete-li si přívěs krátkodobě pronajímat. Zároveň nakoupíte vše s přehledem v kamenné prodejně, a co si budeme namlouvat – nic nenahradí klasickou prodejnu, kde si můžete vše osahat a vidět to na vlastní oči.

auto Renault

Domácí a hospodářská zvířata – přeprava zvířat se bez koule za autem neobejde, existují dokonce i půjčovny přívěsů pro převážení koní, koz, hovězího dobytka i ovcí nebo velkých plemen psů.

Rekonstrukce objektů – zakoupíte starší domek, chatu nebo byt v původním stavu a začíná klasický sled peripetií – rozvody vody, topení, elektroinstalace, omítky, sádrokarton, dlažba atd. pro tato účely je koule za autem nezbytná.

Vyklízení bytů – stali jste se dědicem bytu po zemřelém příbuzném a nemáte zájem o starý nábytek, ochozené koberce a dosluhující spotřebiče? Pak je odvezte na sběrný dvůr. Samozřejmě, že můžete využít služeb specializovaných firem, které vám na zakázku vybílí byt lépe, než zloději, ale také za to slušně zaplatíte.