Přírodní kosmetika

Pleť

S pletí má dnes problémy skoro každá žena. Je proto třeba o svou pleť pečovat. Vaše kosmetická taštička by měla obsahovat alespoň jeden krém na obličej. Lepší by ale bylo, kdybyste měli denní a noční krém. Co se opravdu vyplatí, je mít pleťový olej. Regeneruje totiž pokožku a dodává jí živiny. Dále by neměl chybět ošetřující balzám na rty (obzvlášť v zimě, kdy jsou rty popraskané). Jestli máte problémy s očima, nebylo by špatné mít nějaký oční krém, gel nebo sérum. V neposlední řadě je dnešním problémem akné. Pokud máte s akné problémy, nebojte se investovat!
Co Vám taky neuškodí, je pleťová maska. Dnes mají pleťové masky vynikající účinky a není to drahá záležitost.
přírodní kosmetika.jpg

Vlasy

O vlasy je třeba pečovat stejně jako o pleť. Zkuste přírodní šampón a kondicionér a hned uvidíte ten rozdíl! Vlasy po takovém šampónu neřídnou a nevysušují se.
Ani barvené vlasy nejsou dnes problémem. Dají se koupit přírodní barvy na vlasy, které Vašim vlasům nebudou nijak škodit. Je také důležité mít dobrý kartáč nebo hřeben.
A jestli chcete podporovat růst vlasů, investujte do vlasové vody.

Ruce

Obyčejný krém na ruce někdy nemá žádný efekt. Zkuste tedy přírodní. Krém na ruce byste měli mít zvláště tehdy, pokud s nimi hodně pracujete. Pokud ano, pořiďte si i mléko na ruce.

Nohy

Na nohy jsou také speciální krémy a balzámy. Jsou ale i gely, které Vše nohy hydratují a dodávají svěží pocit. Některým se nejen v létě může hodit přírodní deodorant na nohy.

Tělové masky

Pokud jste o takovém produktu neslyšeli, moc se Vám nedivím. Je to ale škoda. Přírodní tělové masky poskytují Vší pokožce hloubkovou výživu. Některé ženy můžou ocenit tělové masky proti celulitidě. Na celulitidu pomáhají i zpevňující gely a zeštíhlující krémy.
lžička na krém.jpg

Tělová másla

Vaši pokožku byste si měli hýčkat pravidelně. K tomu slouží tělové máslo. Tyto produkty jsou určeny k výživě Vaší pokožky. Obsahují vzácné oleje a bambucké či kakaové máslo. Tato másla jsou také volbou při poškozené pokožce.

Sami byste měli zvážit, jestli Vám stačí jen obyčejné produkty. Koupí přírodních produktů nic nepokazíte.