Předřadníky a trafa pro výbojky

Jestliže existuje otázka, na kterou se často lidé ptají, pak je to to, jaký je ve skutečnosti rozdíl mezi magnetickými a také digitálními předřadníky. Jestli je něco, co kromě předřadníku nesmí také chybět, pak jsou to trafa, určená pro výbojky. Nebojte se využít předřadníky a trafa pro výbojky lightpark.cz, dokud tady ještě jsou.výbojky ve tmě
Ať už chcete nebo nechcete, je opravdu potřeba mít předřadník pro všechny výbojky. Stále ještě na trhu neexistuje výbojka, která by předřadník nepotřebovala. Opravdu nezáleží na tom, jaký má výkon.
Předřadník je potřeba hlavně z toho důvodu, že výbojka potřebuje mnohem vyšší napětí a to pro svůj start. Do začátku je prostě potřeba nějaké to nakopnutí.
V běžném provozu se ale pak předřadník zase omezuje pod 230V.
Pokud bychom se zaměřili na rozdíl mezi magnetickým a elektronickým předřadníkem, pak je v to tom, že ty magnetické jsou původní technologií. Mají také nízkou účinnost, která je způsobena nízkou frekvencí světla. Není žádnou novinkou ani to, že součástky po nějakém čase degradují.typy rozmístění výbojek
Ty elektronické jsou již moderní verzí. Fungují na principu frekvenčního měniče napětí. Díky elektronice je možné prakticky okamžitě reagovat na výkyvy v síti. Jestli je něco, co je taky mnohem vyšší, pak je to účinnost. Spotřeba je oproti magnetické opravdu třetinová. Vzhledem k tomu, že neobsahuje transformátor, je naprosto tichý pomocník. Jestliže ale existuje nějaká nevýhoda, pak je to pořizovací cena.
Na trhu existuje celá spousta předřadníků, na které můžete narazit. Pokud bychom vám měli nějaké doporučit, pak rozhodně ty, které jsou prověřeny zákazníky.
Pokud byste se rozhodli o pořízení magnetického, pak vám určitě doporučujeme ETI UAL. Ty jsou totiž léta ověřené.
Pokud byste se rozhodli o pořízení digitálního, pak určitě Lumatek. Za svou cenu totiž nabízí tu nejlepší kvalitu.
Rozhodně se nákupu nebojte. Sami uvidíte, že ve výsledku budete spokojeni i vy. I vy se tak můžete přidat k celé řadě spokojených zákazníků.