Nejlepší výlety na kole v Barceloně

Bike Tours Barcelona
Jedna z prvních společností, která začala nabízet cyklistické výlety v Barceloně od roku 1995. Stále je jednou z nejspolehlivějších a navíc spolupracuje s radou cestovního ruchu na podpoře zelenějších prohlídek města. Společnost nabízí každodenní prohlídky nejoblíbenějších čtvrtí, památek a parků v různých jazycích.
 
část Barcelony
BikeTours in Barcelona
Nabízeny jsou také noční cyklistické prohlídky města. Tato neobvyklá exkurze vás provede některými z nejznámějších barcelonských památek, jako jsou Placa d´Espanya a Kouzelná fontána, Casa Battló od proslulého španělského architekta Antoniho Gaudího a romantické náměstí Plaça Reial. To vše je úžasné obdivovat za tmy a přítomnosti méně turistů v okolí.
 
Fat Tire Tour
Je mezinárodní cyklistická společnost s pobočkami také v Paříži, Londýně, Mnichově, Berlíně, Chicagu, New Orleans, San Franciscu a Washingtonu DC. Jejich nabídka zahrnuje klasické výlety na kole, které se konají v centru Barcelony, ale i neobvyklé výlety, jako je například jízda na kole po Montjuïc .
 
Barcelona by bike
Chcete spoji t cykloturistiku s přestávkou na dobrý tapas? Barcelona by bike nabízí cyklistický výlet, který vám umožní ochutnat pokrmy katalánské kuchyně během prohlídky města. To je skvělý způsob, jak se seznámit s místní kulturou a navštívit některé z nejznámějších památek ve městě.
 zaparkovaná kola
Barcelona CicloTour
Denní nabídka této společnosti je jednou z nejkompletnějších v Barceloně, která zahrnuje celkem 17 různých památek během tří hodin s častými zastávkami. Začíná se na Plaça Catalunya a pokračuje se do gotické čtvrti, ke Gaudího Sagrada Familia, na pláž a dokonce i k římským ruinám města. Dětská sedačka i přilby jsou k dispozici zdarma na vyžádání, stejně jako pláštěnky v případě, že prší.
 
Barcelona eBikes
Prozkoumejte Barcelonu Pabla Picassa a projeďte si místa, kde žil, maloval a pil s barcelonskou eBikes, přední společností ve městě, která se specializuje na výlety na elektrokolech. Připojte se k této prohlídce a uvidíte čtvrti El Born a Gotickou čtvrť, jako nikdy předtím.