Dřevěné mobilní domy

Nemáte peníze na dům nebo byt, ve kterém by jste chtěli bydlet ? Nemáte prostě peníze na bydlení ? V dnešní době, kdy se cena obyvatelných prostorů a domů pohybuje již v milionech bude těžké peníze na takový prostor získat. Dá se to však obejít, můžete bydlet na nějaké ubytovně s jinými lidmi. Pokud však ani tato možnost není pro Vás to pravé ořechové, nevadí měl bych ještě další řešení. Můžete bydlet v takzvaném MobilHeimu.

vyhnete se stehovani

Co, že to MobilHeim je ? Je to obyvatelný přívěs. Obyvatelný dřevěný mobilní dům. Stojí opravdu málo peněz. Ty nejlevnější se prodávají od 150 000 Kč. Dům za sto padesát tisíc korun ? To už by šlo, ne snad ? Jak si mezi takovým mobilním domem správně vybrat. To je otázka. Jsou totiž různé druhy na výběr. Jisté je jen to, že jsou ze dřeva. Můžete mít tedy mobilní domy na celý rok, nebo třeba jen na sezónu. Když máte takový mobilheim jen na sezónu počítá se s tím, že v něm budete bydlet jen přes léto a možná nějaké to jaro a podzim, kdy je venku relativně teplo. Neučiníte-li tak, dojde k poškození domu a Vám nezbude nic než ho prostě prodat, za minimální cenu, oproti té pořizovací, nebo jej nechat sešrotovat. Zničit. Nejen, že by to byla škoda takového obytného domu, ale byla by to hlavně škoda pro Vaši peněženku, která si nejspíše nemůže takové ztráty dovolit.

zivot v karavau

Buďte chytří a vyhněte se tedy předem takovýmto komplikacím, pokud v mobilním domě budete mít v plánu bydlet i přes zimu a mrazivější dny, pořiďte si přívěs, který je na celoroční pobyt venku připraven a nic se mu nestane, nijak se přes zimu venku nepoškodí. Dobře snese mráz, a tak Vám v něm ani nebude zima, což by nejspíše byla, kdyby jste bydleli v mobilním domě, který by byl jen na (v tomto případě) „jednu” sezónu. Dřevěné mobilní domy se dají sehnat třeba tady a to jak nové, tak použité, za příznivé ceny.